Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

محصولات تی سی ال

title title title title title title title title

تلویزیون ۴۲ اینچ ال ای دی LED ال جی مدل LG LN54400

 

تلویزیون Full HD ال ای دی با پردازنده سه گانه XD

.

 

تلویزیون ۴۲ اینچ LED ال جی مدل LN54400012 تلویزیون 42 اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN54400

42LN54400

 

  • LED
  • پنل IPS
  • پردازنده سه گانه XD
  • ذخیره انرژی هوشمند

 

 

MHL (Mobile HD Link) در تلویزیون ۴۲ اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN5440001 تلویزیون 42 اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN54400

با استفاده از کابل MHL می توانید تلفن همراه خود را به تلویزیون متصل نمایید و محتویات با کیفیت HD را بر روی صفحه نمایش بزرگ تماشا کنید. از مزیت های دیگر این تکنولوژی این است که هنگام اتصال کابل، تلفن همراه شما شارژ نیز می شود.

 

پنل IPS در تلویزیون ۴۲ اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN54400

ضربه بزنید تا متوجه شوید.
در تلویزیون های ال جی از پنل مخصوصی به نام IPS استفاده می شود که هم زاویه دید گسترده تری دارد و کیفیت تصویر سازی بالاتر. پنل IPS علت داشتن تصویری واضح تر، ثابت تر و صفحه نمایش محکم تر در تلویزیون های ال جی است.

 

Dynamic MCI 100 در تلویزیون ۴۲ اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN54400

شاخص وضوح حرکت معیاری است جامع برای نشان دادن وضوح عالی از حرکت سریع و ترکیبی از فاکتورهایی ماورای فقط سرعت قاب تصویر. اسکنر نور پس زمینه ال جی و موتور قدرتمند، همه در یک عملکرد گردآوری شده اند تا تیرگی را از تصاویری با سرعت زیاد بزدایند.

 

پردازنده سه گانه XD و تلویزیون ۴۲ اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN54400

این پردازنده که فقط مختص شرکت ال جی می باشد، کنترل کلیه عملکردهای تصویر سازی در تلویزیون را به عهده دارد. (وضوح تصویر، اشباع رنگ، بهینه سازی تصاویر و از بین برنده تمام سایه های تصویر)

بهینه سازی وضوح تصویر در تلویزیون ۴۲ اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN5440000 تلویزیون 42 اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN54400

از محتویاتی با وضوح تصویر بالا لذت ببرید. توسط این مزیت که با کمک پردازشگر سه گانه XD محقق می گردد، تلویزیون می تواند کیفیت تصویر را یک درجه بالا ببرد.

Clear Voice II

Clear Voice II به طور خودکار صدای انسان ها را در فیلم ها و برنامه ها بالا می برد تا از صداهای پس زمینه فیلم واضح تر شنیده شوند.

ذخیره انرژی هوشمند در تلویزیون ۴۲ اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN54400

عملگر کنترل نور پس زمینه، روشنایی تلویزیون را کنترل می کند. عملگر خاموشی صفحه، به شما این اجازه را می دهد که تصویر را خاموش کنید اما صدای تصویر را روشن نگهدارید. عملگر حالت صفر، تلویزیون شما را طوری تنظیم می کند که در حالت stand by تلویزیون برق مصرف نمی کند.

HDMI در تلویزیون ۴۲ اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN54400

ترکیب ویدئو HD، صدا و اطلاعات همه در یک کابل، ارتباطات با سرعت بالا را ممکن می سازد.

USB 2.0 در تلویزیون ۴۲ اینچ ال ای دی LED ال جی مدل  LG LN54400

به آسانی به دستگاه های دیگر خود از قبیل دوربین، پخش کننده موسیقی یا USB متصل شوید و محتویات عکس، فیلم، موسیقی را با کیفیت عالی به اشتراک بگذارید.

۱ Comment

  1. I have been so beeerdilwd in the past but now it all makes sense!

Post a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>